10,544 toplam

Dijitalleşme içinde bulunduğumuz yüzyılın en önemli unsurlarından biri haline gelmiştir. Dijitalleşme, günlük yaşamda, sosyal hayatta ve çalışma hayatında insan ilişkilerini, tüketici davranışlarını, işletmelerin pazarlama kanallarını düzenleyen ve değiştiren önemli bir güç haline gelmiştir. Pek çok farklı alanda olduğu gibi, pazarlama alanı da pek çok farklı alanda olduğu gibi akademik dünyadan ve iş dünyasında oldukça büyük ilgi görmektedir.

Dijital Pazarlama, geleneksel olarak bilinen medyadan farklı yöntemlerle, markanın ve yapılan işin tanıtımını yapmak ve tüm pazarlama faaliyetlerine destek vermek amacı ile internet, mobil ve interaktif platformlar kullanılarak yapılan pazarlama faaliyetlerini kapsamaktadır. Bunlardan en önemlisi de internetin en ucuz şekilde büyük kitlelere ulaşabilecek bir ortam sağlaması ve pazarlama stratejilerini baştan aşağı değiştirmesidir.

Dijital Pazarlamanın Avantajları

Dijital değişim, dijital, sosyal, mobil ve yeni teknolojileri kullanarak müşteriye değer katam, iş süreçlerini gelişmesini dağlayan ve firmaların yetkinliklerinin artmasına olanak tanıyan yeni iş yapılış ve düşünüş şekillerine geçme sürecedir.

Dijital pazarlamanın, genellikle internet pazarlamasına ağırlık vermesinin yanı sıra internet kullanımına gereksinim duymayan diğer kanalları da kullanması söz konusudur. Sabit telefon, cep telefonu, banner reklamlar ve dijital açık alan gibi teknolojik araçlardan da faydalanmaktadır ve tüketicilerin doğrudan ürün ve hizmetlere katılımını desteklemektedir.

Sosyal Medya Pazarlaması

Firmaların müşterileri ile iletişim şeklini değiştirmesinin yanı sıra iş adımlarının yapılış şekillerinde de büyük değişiklikler yaratmıştır. Firmalar halihazırda ki müşterilerinle iletişime geçmeye, potansiyel müşterileri kazanmak, müşterilerine güven vermek, marka bilinirliklerini ve imajlarını korumak için sosyal medya araçlarını her geçen gün artan bir şekilde kullanmaya başlamışlardır.

Günümüzde sosyal medya işletmeleri doğrudan doğruya müşterileri ile buluşturan ve pazarlama imkanları sunan bir platformdur. Sosyal medya, geleneksek pazarlama araçlarına göre çok daha düşük maliyetli ve işletmelerin daha büyük kitlelere zaman kısıtlaması olmadan doğrudan iletişime geçmesine yönelik fırsatlar sunmaktadır.

Bu sürece ayak uyduranlardan iseniz bu aşama da sizleri Çukurova Marka Patent Web departmanının kalite ve güçlü sunucuları, sizleri profesyonel bir biçimde ifade eden duyarlı tasarımlara sahip web site paketleri ve uzman ekibi ile çalışmaya davet ediyoruz. Sizler için uygun tasarım görüşmeleri ve örnek projeler için lütfen bizleri 0543 685 41 51 – 52 numaralarından ya da 444 8 148 sabit hattımızdan arayın. Dilerseniz sunum için web departmanımıza ziyaretiniz eşliğinde dilerseniz online olarak sizlerin sorularınızı yanıtlayalım.

Sizlerde kaliteli hizmet almak ve uzman bir ekip ile çalışmak isterseniz Çukurova Marka Patent Web departmanı uzman ekibi ile sizler için en uygun ve en güvenilir çözümleriyle birlikte bir telefon uzağınızda.

Antakya Web Tasarım, Hatay Web Tasarım, Adana Web Tasarım, Mersin Web Tasarım, Antalya Web Tasarım, Ankara Web Tasarım, Konya Web Tasarım, İzmir Web Tasarım, İstanbul Web Tasarım hizmetleri Web tasarım ve projeleriniz konusunda anlık destek ve hizmet almak için bizlere ulaşabilirsiniz.