Tüm dünyada faaliyet gösteren her firma ürün ya da hizmetlerini tanıtıcı bir marka kullanmaktadır. Ürün ve hizmetlerin aynı ya da benzer faaliyet kolundaki rakiplerden ayırt edici olabilmesi için bir marka kullanılmak zorundadır. Marka, müşterilerle ürün ve hizmetler arasındaki önemli bir köprüdür. Markanın tüketiciler arasında belli bir üne kavuşmasını beklemek ve daha sonra tescil başvurusunda bulunmak çok sık yapılan ve hak kaybının önlenmesinin güç olduğu bir durumdur.

Günümüzün ağır rekabet koşullarında markalaşma büyük önem taşımaktadır. Aynı iş kolunda faaliyet gösteren firmalar, ürün ve hizmetlerinin kalitesini arttırmanın yanında kullanmış oldukları markalara yatırım yapmakta, markalarını tanıtmak için reklâm yapmakta ve bu yolla tüketici ile aralarında bir köprü kurmaya çalışmaktadırlar. Türk Patent ve Marka Kurumu tarafınca tescil edilmemiş markalar yasal olarak kullanan kişiye ait değildir. Bu nedenle hak kaybına uğramamak adına firmalar markalarını tescil ettirmelidirler.

Türk Patent vekil ofis olarak hizmet veren Çukurova Marka kurumuz sizler için marka tescil ve Adana marka tescil konusunda tüm hukuki kanunlarla markanızın korumasını ve marka takibini sağlamaktayız.

Sizlerde marka tescil hizmeti talepleriniz 444 8 148 ve 0 532 696 19 56 numaraları hat üzerinden Adana marka tescil şubemiz ile doğrudan iletişim kurarak ücretsiz marka araştırma ve marka başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bizler yetkin Türk Patent vekil ofis Çukurova Marka kurumu olarak sizlere Türkiye üzerinde hizmet verdiğimiz başta Adana marka tescil şubemiz ve diğer şubelerimiz ile sizlere marka tescil konusunda destek sağlamak için uzman ve deneyimli ekibimizle sizlerle tanışmak için sabırsızlanıyoruz.