426 toplam

ÇUKUROVA  MARKA PATENT KALİTE YÖNETİM VE  DANIŞMANLIK VE KADİRLİ TİCARET VE SANAYİ ODASI İŞBİLİRĞİ İLE DÜZENLEMİŞ OLDUĞUMUZ ETKİNLİK SAYESİNDE  YER FISTIĞI ŞEHRİ OLARAK ANILAN OSMANİYE’NİN GÖZBEBEĞİ KADİRLİ İLÇESİNDE ; EKONOMİNİN, SANAYİNİN, TİCARETİN EN ÖNEMLİ AKTÖRLERİNDEN OLAN İŞ İNSANLARI, YATIRIMCILAR, İŞLETME SAHİPLERİ, MÜHENDİSLER VE ALANINDA UZMAN DEPARTMAN SORUMLULARI İLE BİR ARAYA GELDİK.

BU ETKİNLİĞİMİZDE :

ISO 9001:2015 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ EĞİTİMİ ÇERÇEVESİNDE MARKA VEKİLİ,ISO EĞİTMENİ VE ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ OSMAN ÇEKİRGE BİLGİLERİNİ DEĞERLİ DİNLEYİCİLER İLE PAYLAŞMIŞTIR.

ÖTE YANDAN ÖNEMİ GİTTİKÇE ARTAN 6769 SAYILI SINAİ MÜLKİYET KANUNUNDA BAHSİ GEÇEN MARKA TESCİL SÜREÇLERİ ALANINDA UZMAN MARKA PATENT UZMANI VE BİYOMEDİKAL MÜHENDİSİ HAYRİYE KÜBRA CEREN HEMŞEHRİLERİNE SUNMUŞTUR.

BİZE EV SAHİPLİĞİ YAPTIĞI KADİRLİ TİCARET VE SANAYİ ODASI BAŞKANINA, GENEL SEKTERERİNE VE DEĞERLİ KOMİTE ÜYELERİNE TEŞEKKÜRLERİ BORÇ BİLİRİM.

OSMANİYE KADİRLİ’NİN BUNDAN SONRAKİ TİCARET HAYATINDA KATMA DEĞERİ YÜKSEK İŞLER VE MARKALAR ÇIKARMASI İÇİN BAŞARILAR DİLERİM.