6,611 toplam

Hatay, konumu ve yaşam koşulları bakımından Akdeniz’in gözde bir şehridir. Orta Doğuya olan yakınlığı, liman şehri olması, içinde birden çok medeniyetin bulunması Hatay’ı gelişmekte olan metropol bir kent haline getirmiştir. Şu an 1.675.913’ü aşkın nüfusu bulunmaktadır.  

Akdeniz’in medeniyetler şehri olarak bilinen Hatay da geçmişten günümüze gelen deri işçiliği sayesinde gelişen ayakkabı imalat sektörüyle markalaşma sayısı her geçen gün artmaktadır.  Diğer bir sektör zeytinciliktir. Özellikle Altınözü ilçemizde görülen zeytin ve zeytinyağı işçiliği her geçen gün artmaktadır. Burada yapılan zeytin işlerini tüm Türkiye’ye duyurmak için son yıllarda Altınözü Zeytin ve Zeytinyağı festivali düzenlenmektedir. Hatay ve künefe artık bütünleşmiş olarak akıllara gelmektedir.

Hatay marka tescili konusunda bilinçli bir ilimizdir. Bundan dolayı Hatay markalaşma bakımından sürekli olarak kendini geliştirmektedir. Her sektörde payı olan Hatay halkı markasını koruma altına almak için çalışmıştır. 2021 yılında Hatay marka tescili başvuru sayıları aylara göre şu şekildedir.

İL TESCİLİHATAY MARKA TESCİL SAYISI
OCAK119
ŞUBAT116
MART162
NİSAN120
MAYIS93
HAZİRAN147
TEMMUZ96
AĞUSTOS120
EYLÜL126
EKİM111
KASIM163

Hatay marka tescil, patent tescil, barkod tescil ve tasarım tescil gibi konularda önde gelen ve bilinçli bir ildir. Hatay’da marka tescil, patent tescil, tasarım tescil başvuru sayısının yüksek olması Hatay’ın her geçen gün daha da gelişip yenilendiğini göstermektedir. İşletmelerin markalarını tescil ettirerek koruma almasıyla birlikte gelişmesi ve daha çok verim alabilmesi için sanal dünya ya dahil olması büyük fayda sağlayacaktır. Sanal dünya ya dahil olmanın ilk adımı domain tescilidir. Bu işlem işletmenin kurumsallık değerini arttırmaya ve adını daha geniş bir kitleye duyurmaya yardımcı olacaktır.

Hatay’da kurulan ya da kurulacak olan işletmeler bu süreçle kendilerini koruma altına alırken sizde Hatay Marka Tescil, Hatay Patent Tescil, Hatay Tasarım Tescil, Hatay Barkod Tescil, Hatay Gln Numarası ve Hatay Web Tasarım gibi konularda hizmet almak isterseniz hemen 444 8 148 numarayı arayarak Hatay vekil ofisi olan Çukurova Marka Patent ve Kalite Yönetim ve Danışmanlık firması marka tescil konusunda uzman ekibiyle görüşerek marka tescil, marka başvuru ve ön araştırma hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Çukurova Marka Patent ve Kalite Yönetim ve Danışmanlık olarak tüm Türkiye’de hizmet vermeyi sürdürmekteyiz. Yönetim sistemleri danışmanları ile ISO 9001:2015 KALİTE YÖNETİM SİSTEMLERİ DANIŞMANLIĞI, ISO 22000:2018 GIDA GÜVENLİK SİSTEMİ DANIŞMANLIĞI, ISO 14001:2015 ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMLERİ DANIŞMANLIĞI, ISO 45001:2018 İŞ GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ DANIŞMANLIĞI, marka tescili, patent tescili, barkod tescili, ISO 22716 GMP belgelendirme gibi konularda size uzman kadrosuyla en iyi şekilde hizmet vermeye devam etmektedir. Siz de işinizi koruma altına almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

www.cukurovapatent.com

444 8 148

05333909033