6,375 toplam

Günümüzde insanlar yaptıkları işlerini, yeni buluşlarını, tasarımlarını koruma altına almak için marka tescil, patent tescil, alan adı tescil, domain tescil, barkod tescil, gln numarası tescili, marka tescil yenileme, online marka araştırma, isim hakkı bulma, marka oluşturma, web tasarım, logo tasarım yaptırmaktadır.

Marka tescili kullanmış olduğunuz markayı koruma altına almanızı sağlamaktadır. Patent tescili bulduğunuz kendinize özgü bir ürünün size ait olduğunu belgelendirmektedir. Alan adı tescil sizlerin kullanmış olduğunuz belirli bir web adresine erişmesine kolaylık sağlamak için yapılmaktadır. Barkodun tescili amacı, verilerin hatasız ve otomatik olarak başka bir ortama aktarılmasını sağlamaktadır. 

GLN Numarası, özellikle üretim yapan firmalar olmak üzere diğer tüm firma ve kuruluşların üretim, tedarik ve dağıtım zincirinde, ithalat ve  ihracatlarda lokasyon bilgilerini paylaşmalarını, tedarik zincirini tanımlamalarını sağlamaktadır. Web sitesi internet sitelerinin tarayıcılara ulaşmasını sağlayan, ana hatları ile kurum veya şahısların hizmet, ürün ve içeriklerinin grafik ve metinler ile harmanlandığı profesyonel bir çalışma yapmanıza yardımcı olmaktadır. Burada web sitenizin tasarımı çok önemlidir.

İşiniz ve kendi güvenliğiniz için güvenilir bir vekil ofisle çalışmak önemlidir. Çukurova Marka Patent ve Kalite Yönetim ve Danışmanlık olarak sizlere danışmanlık hizmeti vermekteyiz.  

 Çukurova Marka Patent ve Kalite Yönetim ve Danışmanlık olarak tüm Türkiye’de hizmet vermeyi sürdürmekteyiz. Yönetim sistemleri danışmanları ile ISO 9001:2015 KALİTE YÖNETİM SİSTEMLERİ DANIŞMANLIĞI, ISO 22000:2018 GIDA GÜVENLİK SİSTEMİ DANIŞMANLIĞI, ISO 14001:2015 ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMLERİ DANIŞMANLIĞI, ISO 45001:2018 İŞ GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ DANIŞMANLIĞI, marka tescili, patent tescili, barkod tescili, ISO 22716 GMP belgelendirme gibi konularda size uzman kadrosuyla en iyi şekilde hizmet vermeye devam etmektedir.

Siz de işinizi koruma altına almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

www.cukurovapatent.com

444 8 148