5,991 toplam

Ülkemizin en kalabalık altıncı ili olan adana sanayileşme konusunda ilk sıralarda yer almıştır. Sanayileşme ve ticaretteki büyümesi sonucunda markalaşma ve kurumsallaşma oldukça artmıştır. Adana liman şehri olduğundan daha fazla ticaret kapısı vardır. Adana da marka tescili yaptıran esnaf sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Bundan dolayı markanızın korunması ve ileriye dönük sorunlar yaşanmaması için marka tescili yapılmalıdır.

Markalaşmanın ilk adımı marka başvurusu yapmaktır. Sizler için bu konuda Çukurova Marka Patent ve Kalite Yönetim ve Danışmanlık hizmet vermektedir.

– Öncelikle marka benzerlik araştırması yapılır. Çukurova Marka Patent ve Kalite Yönetim ve Danışmanlık sizlere yardımcı olmaktadır.

– Benzerlik araştırması olumlu olan markalar ilgili dilekçe ve belgelerle Türk Patent Endüstrisine girişi yapılır.

-TPE’ye girişi yapıldığı gün, tarih, saat olarak markanın koruması başlar.

-Marka bu aşamadan sonra uzman incelemesine gider ve herhangi bir olumsuzluk söz konusu olmaz ise marka her ay TPE tarafından yayınlanan markalar bültenine çıkar. 

 -Bültende kalma süresi 3 aydır. Bu süreç sonunda herhangi bir itiraz ile karşılaşılmazsa marka tescil belgesi düzenlenip tarafımıza gönderilir. Tüm bu süreçler 5-6  ay sürmektedir.

-Fakat markamızın koruması başvuru yaptığımız tarih itibariyle başlamaktadır.

Adana’da var olan büyük yada küçük ölçekli işletmeler bu süreçte ilerlerken sizlerde  Adana Marka Tescil, Adana Barkod Tescil, Adana Patent Tescil, Adana Gln Numarası ve Adana Web Tasarım hizmetlerini almak isterseniz hızlıca 444 8 148 numaralı telefonla Adana’nın yerel vekil ofislerinden Çukurova Marka Patent ve Kalite Yönetim ve Danışmanlık  firması marka tescil uzmanları ile online yada canlı olarak iletişime geçebilirsiniz. Marka başvurusu, marka tescil ve ön araştırma hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Çukurova Marka Patent ve Kalite Yönetim ve Danışmanlık olarak tüm Türkiye’de hizmet vermeyi sürdürmekteyiz. Yönetim sistemleri danışmanları ile ISO 22000:2018 GIDA GÜVENLİK SİSTEMİ DANIŞMANLIĞI, ISO 14001:2015 ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMLERİ DANIŞMANLIĞI, ISO 9001:2015 KALİTE YÖNETİM SİSTEMLERİ DANIŞMANLIĞI, ISO 45001:2018 İŞ GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ DANIŞMANLIĞI, marka tescili, barkod tescili, patent tescili, ISO 22716 GMP belgelendirme gibi konularda size uzman kadrosuyla en iyi şekilde hizmet vermeye devam etmektedir. Siz de işinizi koruma altına almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

www.cukurovapatent.com

444 8 148

05333909033